El Ejido

Enix
Dalías
Inwoners83594
Oppervlakte227.00 km2
Bev.dichtheid368,3 per km2
ComarcaPoniente Almeriense
ProvincieAlmeria
Autonome RegioAndalucia


El Ejido
El Ejido is een gemeente in de Comarca Poniente Almeriense en de Provincie Almeria. Er wonen 83.594 mensen op een oppervlakte van 227,00 km2 met een bevolkingsdichtheid van 368,3 inwoners per km2. De plaats is gelegen op een hoogte van 80 meter.
 
 

Demografie

Top 10 nationaliteiten + NL+BE

NationaliteitAantalManVrouw
Nederland563224
België271413

Spanje580062889829108
Marokko1637397776596
Roemenië353417561778
Bulgarije931472459
Rusland73194637
Senegal53248646
Guinee-Bissau465362103
Gambia29528411
Ecuador224124100
Litouwen22397126
 
 
 
 
 
Plaatsen in de buurt van El Ejido
Adra
25.148 Inwoners.
Oppervlakte:90,05 km2
Berja
12.415 Inwoners.
Oppervlakte:218,00 km2
Dalías
4.006 Inwoners.
Oppervlakte:144,00 km2
Felix
628 Inwoners.
Oppervlakte:81,26 km2
La Mojonera
9.021 Inwoners.
Oppervlakte:24,00 km2
Roquetas de Mar
96.800 Inwoners.
Oppervlakte:60,00 km2
Vícar
26.028 Inwoners.
Oppervlakte:64,10 km2

Zoek hier vakantiewoningen in:
El Ejido