Inwoners80309
Oppervlakte10.37 km2
Bev.dichtheid7.744,4 per km2
ComarcaCosta del Sol Occidental
ProvincieMalaga
Autonome RegioAndalucia


Fuengirola
Fuengirola is een gemeente in de Comarca Costa del Sol Occidental en de Provincie Malaga. Er wonen 80.309 mensen op een oppervlakte van 10,37 km2 met een bevolkingsdichtheid van 7.744,4 inwoners per km2.
 
 

Demografie

Top 10 nationaliteiten + NL+BE

NationaliteitAantalManVrouw
Nederland624314310
België321173148

Spanje514452508426361
Groot Brittannië522026212599
Finland433221322200
Marokko279214101382
Zweden1753873880
Italie1303742561
Denemarken1050552498
Oekraine959351608
Noorwegen676341335
China668330338
 
Hotel Las Palmeras Winterzonpakker
Fuengirola, Andalusië
8-daagse Zonvakantie naar Hotel Las Palmeras in Fuengirola
KRAS SterVakan / Vanaf: € 319
Pierre & Vacances El Puerto
Fuengirola, Andalusie
Het uitzicht alleen al vanuit het bekende Pierre & Vacances El Puerto is adembenemend! Deze twee torens vormen de skyline van Fuengirola. Compleet gerenoveerd, fris en een modern d
TUI Nederland / Vanaf: € 351
Globales Gardenia - Winterzonpakker
Fuengirola, Andalusië
6-daagse Zonvakantie naar Globales Gardenia in Fuengirola
KRAS SterVakan / Vanaf: € 360
Vakantiewoningen
Villa Dalia
Fuengirola, Costa del Sol
Gezellige, comfortabele villa "Villa Dalia". Buiten de plaats Fuengirola, zonnige ligging, 1.4 km van zee, 1.4 km van het strand. Voor alleengebruik: tuin met gazon, openluchtzwemb
Chalet Nu / Vanaf: € 1.327
Fuengirola
Fuengirola, Costa del Sol
Deze ruime en comfortabele vakantiewoning in Fuengirola biedt een oppervlakte van 270 vierkante meter, een prachtig privezwembad en heeft een moderne inrichting. Het is geschikt vo
Chalet Nu / Vanaf: € 870
Torrealba
Fuengirola, Costa del Sol
Gezellig, eenvoudig, comfortabel flatgebouw "Torrealba", bouwjaar 2006. Urbanizacion Torreblanca, rustige ligging tegen een helling, 1.3 km van zee, 1.3 km van het strand. Voor med
Chalet Nu / Vanaf: € 435
 
 
 
 
Plaatsen in de buurt van Fuengirola
Alhaurín de la Torre
40.345 Inwoners.
Oppervlakte:82,00 km2
Alhaurín el Grande
24.705 Inwoners.
Oppervlakte:73,10 km2
Benalmadena
68.128 Inwoners.
Oppervlakte:27,20 km2
Cártama
26.259 Inwoners.
Oppervlakte:105,12 km2
Coín
22.147 Inwoners.
Oppervlakte:127,37 km2
Mijas
82.742 Inwoners.
Oppervlakte:148,80 km2
Torremolinos
68.661 Inwoners.
Oppervlakte:20,00 km2

Zoek hier vakantiewoningen in:
Fuengirola