Inwoners232462
Oppervlakte88.02 km2
Bev.dichtheid2.641,0 per km2
ComarcaVega de Granada
ProvincieGranada
Autonome RegioAndalucia


Granada
Granada is een gemeente in de Comarca Vega de Granada en de Provincie Granada. Er wonen 232.462 mensen op een oppervlakte van 88,02 km2 met een bevolkingsdichtheid van 2.641,0 inwoners per km2.
Granada is een stad en gemeente in AndalusiŽ, in het zuidoosten van Spanje, en is de hoofdstad van de provincie Granada. De stad heeft 234.758 inwoners (2016) en inclusief omliggende kernen wonen er ongeveer 472.638 mensen. Het is daarmee de vierde stad van AndalusiŽ, na Sevilla, MŠlaga en Cůrdoba, en de 17e stad van Spanje. Granada ligt op 738 meter hoogte boven zeeniveau, aan de voet van het gebergte Sierra Nevada. Eeuwen geleden was het de hoofdstad van de taifa Granada en het koninkrijk Granada.
 
 

Demografie

Top 10 nationaliteiten + NL+BE

NationaliteitAantalManVrouw
Nederland1114764
BelgiŽ623329

Spanje21630399298117005
Marokko447724851992
China1046508538
Senegal1018893125
Bolivia792363429
Italie640346294
Colombia562237325
RoemeniŽ511210301
Venezuela444185259
ArgentiniŽ421216205
 
Hotel Don Juan
Granada, AndalusiŽ
6-daagse Zonvakantie naar Hotel Don Juan in Granada
KRAS SterVakan / Vanaf: € 511
Hotel Alcadima
Granada, AndalusiŽ
6-daagse Zonvakantie naar Hotel Alcadima in Granada
KRAS SterVakan / Vanaf: € 504
Vakantiewoningen
Granada
Granada, AndalusiŽ Binnenland
Dit gezellige en lichte vakantiehuis in Granada biedt voldoende ruimte voor maximaal 8 personen en 1 huisdier. Het is verdeeld over 3 verdiepingen en bestaat uit 4 comfortabele sla
Chalet Nu / Vanaf: € 599
Carmen Del Agua
Granada, AndalusiŽ Binnenland
Vrijstaand, 7 personen
3 slaapkamers, 4 badkamers
Interhome / Vanaf: € 135
Granada
Granada, AndalusiŽ Binnenland
Dit mooie en elegante vakantiehuis is gelegen in het centrum van de Andalusische stad Granada en heeft een woonoppervlak van 209 m≤ verdeeld over 2 verdiepingen, 3 slaapkamers en 2
Chalet Nu / Vanaf: € 840
 
 
 
 
Plaatsen in de buurt van Granada
Armilla
24.174 Inwoners.
Oppervlakte:4,42 km2
CŠjar
5.129 Inwoners.
Oppervlakte:1,65 km2
Cenes de la Vega
8.002 Inwoners.
Oppervlakte:6,49 km2
Churriana de la Vega
15.200 Inwoners.
Oppervlakte:6,60 km2
Huťtor Vega
12.039 Inwoners.
Oppervlakte:4,24 km2
Jun
3.833 Inwoners.
Oppervlakte:3,69 km2
Maracena
22.116 Inwoners.
Oppervlakte:4,89 km2
Pulianas
5.429 Inwoners.
Oppervlakte:6,33 km2
Vegas del Genil
11.166 Inwoners.
Oppervlakte:14,15 km2
 

Zoek hier vakantiewoningen in:
Granada