Inwoners143663
Oppervlakte149.00 km2
Bev.dichtheid964,2 per km2
ComarcaMetropolitana de Huelva
ProvincieHuelva
Autonome RegioAndalucia


Huelva
Huelva is een gemeente in de Comarca Metropolitana de Huelva en de Provincie Huelva. Er wonen 143.663 mensen op een oppervlakte van 149,00 km2 met een bevolkingsdichtheid van 964,2 inwoners per km2.
 
 

Demografie

Top 10 nationaliteiten + NL+BE

NationaliteitAantalManVrouw
Nederland862
België835

Spanje1377946619971595
Roemenië1095427668
Marokko1051560491
Oekraine411184227
Colombia371163208
China334153181
Venezuela274108166
Senegal25620650
Brazilië19166125
Portugal1779978
 
Vakantiewoningen
Huelva
Huelva, Andalusië Binnenland
Op slechts 6,5 km van het centrum van Huelva, op 10 km van Palos de la Frontera en op 16,5 km van Punta Umbría, vindt u dit mooie vakantiehuis, een ideaal startpunt voor het bezoek
Chalet Nu / Vanaf: € 769
 
 
 
 
Plaatsen in de buurt van Huelva
Aljaraque
21.260 Inwoners.
Oppervlakte:33,82 km2
Gibraleón
12.607 Inwoners.
Oppervlakte:328,00 km2
Palos de la Frontera
11.289 Inwoners.
Oppervlakte:50,00 km2
Punta Umbria
15.242 Inwoners.
Oppervlakte:38,00 km2
San Juan del Puerto
9.300 Inwoners.
Oppervlakte:45,00 km2
Trigueros
7.713 Inwoners.
Oppervlakte:118,30 km2
 

Zoek hier vakantiewoningen in:
Huelva