Inwoners574654
Oppervlakte398.25 km2
Bev.dichtheid1.442,9 per km2
ComarcaMálaga-Costa del Sol
ProvincieMalaga
Autonome RegioAndalucia


Málaga
Málaga is een gemeente in de Comarca Málaga-Costa del Sol en de Provincie Malaga. Er wonen 574.654 mensen op een oppervlakte van 398,25 km2 met een bevolkingsdichtheid van 1.442,9 inwoners per km2.
 
 

Demografie

Top 10 nationaliteiten + NL+BE

NationaliteitAantalManVrouw
Nederland423230193
België238125113

Spanje528164253117275047
Marokko955355553998
Oekraine455817562802
China355518121743
Paraguay323510152220
Italie237513011074
Roemenië22269961230
Nigeria19291317612
Argentinië1505726779
Colombia1488613875
 
Barceló Málaga
Malaga, Andalusie
Op zoek naar een verblijf midden in het hart van Malaga? Zoek dan niet verder. Hotel Barceló Málaga heeft alles in huis om jouw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Na een uitg
TUI Nederland / Vanaf: € 482
Hotel Salles Malaga Centro
Malaga, Steden
Prettig hotel in het centrum van Malaga. Met een prachtig dakterras met zwembad vanwaar u een prachtig uitzicht over de stad heeft.
De Jong Intra / Vanaf: € 47
Soho Bahía Málaga
Malaga, Andalusie
Welkom in centraal, maar toch lokaal Málaga. Gelegen in de opkomende, lokale wijk Soho loop je vanuit het hotel in een paar minuten naar het centrum. Pak een terrasje op het Plaza
TUI Nederland / Vanaf: € 343
Vakantiewoningen
Paseo de Sancha
Málaga, Costa del Sol
Oud, mooi flatgebouw "Paseo de Sancha", bouwjaar 1910 in 2005. In de plaats, 25 m van zee, de straat oversteken. In het huis: lift. Gemeenschappelijke garage. Levensmiddelenwinkel
Chalet Nu / Vanaf: € 701
Málaga
Málaga, Costa del Sol
Dit gezellige vakantieappartement op de bovenverdieping is maar liefst 114 vierkante meter groot en beschikt over 3 slaapkamers, 2 badkamers en een buitenruimte van 150 vierkante m
Chalet Nu / Vanaf: € 1.229
Málaga
Málaga, Costa del Sol
Modern, mooi ingericht appartement in een van de beste wijken van Málaga, omgeven door winkels, op een rustige locatie.Het appartement bevindt zich op de 1e verdieping en heeft een
Chalet Nu / Vanaf: € 359
 
 
 
 
Plaatsen in de buurt van Málaga
Alhaurín de la Torre
40.345 Inwoners.
Oppervlakte:82,00 km2
Almogía
3.715 Inwoners.
Oppervlakte:164,00 km2
Benalmadena
68.128 Inwoners.
Oppervlakte:27,20 km2
La Cala del Moral
13.136 Inwoners.
Moclinejo
1.271 Inwoners.
Oppervlakte:15,00 km2
Rincón de la Victoria
47.179 Inwoners.
Oppervlakte:27,51 km2
Torre de Benagalbón
7.988 Inwoners.
Torremolinos
68.661 Inwoners.
Oppervlakte:20,00 km2
Totalán
746 Inwoners.
Oppervlakte:9,21 km2



 

Zoek hier vakantiewoningen in:
Málaga