Inwoners574654
Oppervlakte398.25 km2
Bev.dichtheid1.442,9 per km2
ComarcaMálaga-Costa del Sol
ProvincieMalaga
Autonome RegioAndalucia


Málaga
Málaga is een gemeente in de Comarca Málaga-Costa del Sol en de Provincie Malaga. Er wonen 574.654 mensen op een oppervlakte van 398,25 km2 met een bevolkingsdichtheid van 1.442,9 inwoners per km2.
 
 

Demografie

Top 10 nationaliteiten + NL+BE

NationaliteitAantalManVrouw
Nederland423230193
België238125113

Spanje528164253117275047
Marokko955355553998
Oekraine455817562802
China355518121743
Paraguay323510152220
Italie237513011074
Roemenië22269961230
Nigeria19291317612
Argentinië1505726779
Colombia1488613875
 
Guadalmedina
Malaga, Andalusie
Kunstliefhebbers, opgelet. Recht tegenover het Centro de Arte Contemporáneo ligt Hotel Guadalmedina. Wie in het centrum van Malaga wil logeren, met het strand van La Malagueta een
TUI Nederland / Vanaf: € 462
NH Málaga
Malaga, Andalusie
In het hart van Malaga vind je het NH Malaga hotel. Een elegant, modern gebouw dicht bij rivier Guadalmedina. In sommige kamers kijk je uit over de bijzondere Esperanzabasiliek, in
TUI Nederland / Vanaf: € 98
Hotel Salles Malaga Centro
Malaga, Steden
Prettig hotel in het centrum van Malaga. Met een prachtig dakterras met zwembad vanwaar u een prachtig uitzicht over de stad heeft.
De Jong Intra / Vanaf: € 153
Vakantiewoningen
Málaga
Málaga, Costa del Sol
In dit vakantieappartement voelt u zich heerlijk thuis. Het is gelegen in een complex met gezamenlijk zwembad, fitnessgedeelte, mooie tuinen en is nabij het strand gelegen.
Chalet Nu / Vanaf: € 328
Málaga
Málaga, Costa del Sol
In het plaatsje "El Palo", op ongeveer 7 km van het centrum van Málaga, vindt u dit charmante vakantiehuis met een mooi terras. Op slechts 250 meter afstand vindt u het "Playa de E
Chalet Nu / Vanaf: € 459
Málaga
Málaga, Costa del Sol
Dit charmante appartement met twee slaapkamers is gelegen in een klein complex op het landgoed El Faro, dicht bij restaurants, bars, een seizoensgebonden supermarkt en op korte loo
Chalet Nu / Vanaf: € 219
 
 
 
 
Plaatsen in de buurt van Málaga
Alhaurín de la Torre
40.345 Inwoners.
Oppervlakte:82,00 km2
Almogía
3.715 Inwoners.
Oppervlakte:164,00 km2
Benalmadena
68.128 Inwoners.
Oppervlakte:27,20 km2
La Cala del Moral
13.136 Inwoners.
Moclinejo
1.271 Inwoners.
Oppervlakte:15,00 km2
Rincón de la Victoria
47.179 Inwoners.
Oppervlakte:27,51 km2
Torre de Benagalbón
7.988 Inwoners.
Torremolinos
68.661 Inwoners.
Oppervlakte:20,00 km2
Totalán
746 Inwoners.
Oppervlakte:9,21 km2



 

Zoek hier vakantiewoningen in:
Málaga